menu
serce

Aktualności

 • Oddaj krew latem! Teraz potrzeba jej najwięcej!

  Krwiodawco, potrzebna Twoja pomoc! Szpitale codziennie przeprowadzają operacje i skomplikowane zabiegi chirurgiczne, do których wykorzystywane są duże ilości krwi lub jej składników. Zgłoś się do najbliższego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i oddaj krew!

  Czytaj więcej

 • Krwiodawcy! Potrzebujemy Waszego wsparcia!

  Krwiodawcy! Potrzebujemy Waszego wsparcia! Chwyćcie Czerwoną Nitkę – oddajcie krew i pomóżcie uratować zdrowie i życie!

  Czytaj więcej

 • Światowy Dzień Krwiodawcy w RCKiK w Rzeszowie

  W dniu 14 czerwca 2021 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń  „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” oraz Zasłużony dla RCKiK w Rzeszowie.  Dyrektor RCKiK w Rzeszowie dr n. o zdr. Ewa Zawilińska skierowała do uczestników uroczystości słowa uznania za dar krwi oraz  ponadprzeciętne zaangażowanie, aktywność społeczną

  Czytaj więcej

 • Krwiodawco! Pilnie potrzebna jest krew!

  Krwiodawco! Pilnie potrzebna jest krew! Zgłoś się do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddaj krew i pomóż uratować zdrowie i życie! Pacjenci w szpitalach czekają na Wasze wsparcie!

  Czytaj więcej

 • Podsumowanie uroczystości z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy

  W dniu 14 czerwca 2021 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie miało miejsce uroczyste wręczenie odznaczeń „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” połączone z obchodami Światowego Dnia Krwiodawcy. Odznaczenia z rąk Pana Sławomira Gadomskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia, Pani Małgorzaty Lorek, Dyrektora Narodowego Centrum Krwi oraz Pana Dariusza

  Czytaj więcej

 • Krew potrzebna już dziś!

  Krwiodawco! Nie czekaj! Krew potrzebna już dziś! Każdego dnia lekarze w szpitalach walczą o zdrowie i życie pacjentów. Pomóż w tej walce! Twoja krew ratuje życie! Odwiedź Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i oddaj krew dla potrzebujących.

  Czytaj więcej