menu
serce

Aktualności

 • Ja – Krwiodawca

  Na fanpage’u ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” rozpoczynamy wyjątkowy cykl pn. „Ja-Krwiodawca” prezentujący Honorowych Dawców Krwi.

  Czytaj więcej

 • Edukacja to podstawa

  Po wakacyjnym okresie urlopów i spędzania wolnego czasu inaczej niż w ciągu całego roku, wielu z nas wraca do normalnego trybu pracy i życia. To idealny moment na nowe postanowienia.

  Czytaj więcej

 • Oddaj krew – podziel się życiem

  Krew i jej składniki potrzebne są każdego dnia. Wpiszmy do kalendarza dzień donacji, ponieważ jest on wyjątkowy.

  Czytaj więcej

 • Odznaczenia dla 200 Honorowych Krwiodawców z Dolnego Śląska

  Podczas Uroczystej Gali, która odbyła się 12 lipca br., w samo południe, na Stadionie Wrocław zostało odznaczonych 200 Honorowych Krwiodawców z Dolnego Śląska.

  Czytaj więcej

 • Bo tętni w nas dobro – mobilna zbiórka krwi przed TV Polsat w Warszawie

  Krwiodawcy, bardzo dziękujemy za włączenie się w wakacyjną akcję oddawania krwi. Serdeczne podziękowania dla motocyklistów, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, mieszkańców Warszawy, za ofiarowanie własnej krwi dla ratowania zdrowia i życia pacjentów. Okres wakacyjny, powrót szpitali do wykonywania zabiegów i operacji, które wymagają zabezpieczenia dużych ilości krwi, faza szczepień populacyjnych przeciwko COVID-19 (czasowa dyskwalifikacja po szczepieniu)

  Czytaj więcej

 • Akcja krwiodawstwa przed siedzibą TV Polsat

  Mobilna zbiórka krwi przed TV Polsat – już jutro w Warszawie. W najbliższą sobotę 7 sierpnia, w godzinach 9:00 – 13:00 przed siedzibą TV POLSAT w Warszawie stanie mobilny punkt pobierania krwi! Zapraszamy do włączenia się w akcję krwiodawstwa, by nieść pomoc chorym i wymagającym leczenia krwią.

  Czytaj więcej

 • Zbiórka krwi w ramach IX edycji Biegu Tropem Wilczym

  Podczas konferencji prasowej na temat Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych pn. „Tropem Wilczym” w Belwederze minister Wojciech Kolarski odczytał przesłanie prezydenta skierowane do uczestników i organizatorów Biegu, podkreślając, że Andrzej Duda objął wydarzenie Patronatem Narodowym. Sławomir Gadomski, wiceminister zdrowia podziękował Honorowym Dawcom Krwi za ofiarowanie własnej krwi dla drugiego człowieka. Minister podkreślił jak ważną rolę pełnią

  Czytaj więcej

 • Akcja społeczna: Masz tatuaż? Oddaj krew!

  – Sam tatuaż nie jest przeszkodą do oddania krwi czy szpiku. Odliczam dni, kiedy będę mógł znowu oddać krew. Po zrobieniu tatuażu obowiązuje 6 miesięczna dyskwalifikacja z oddawania krwi. Jednak po tym czasie donacja jest możliwa, wystarczy tylko chcieć. Jak dotąd nie wymyślono zamiennika krwi. Więc serdecznie zachęcam wszystkich do oddawania krwi, bo nigdy nie

  Czytaj więcej