Strona bez barier
kontrast: czcionka:

Dla pracodawców

17 stycznia 2017

Ogólnopolska akcja promująca honorowe oddawanie krwi, skierowana do firm, została przygotowana w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie”, która jest realizowana w oparciu o program polityki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020”.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej zapotrzebowania na krew oraz zachęcenie Polaków do honorowego oddawania krwi.

W ramach akcji zostały przygotowane materiały promocyjne:

  • plakat,
  • broszura informacyjna,
  • ulotka informacyjna.

Zainteresowane firmy oraz przedsiębiorców i pracodawców, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z RCKiK na terenie działalności, w celu ustalenia przekazania potrzebnych materiałów.

Broszura informacyjna

Plakat

Ulotka informacyjna

 

 

 

Zamów materiały promocyjne / zorganizuj Akcję Pobierania Krwi w Twojej firmie!

Zaznacz swoje najbliższe Centrum Krwiodawstwa.

promocja@rckik.krakow.pl dz_org@rckik-katowice.pl met-org@rckik.pl promocja@rckik-opole.com.pl dzial.marketingu@rckik.poznan.pl sekretariat@krwiodawstwo.kalisz.pl propagowanie@krwiodawstwo.pl promocja@rckik-kielce.com.pl sekretariat@rckk.rzeszow.pl promocja@rckik.lublin.pl pytania@rckik.radom.pl promocja@rckik-warszawa.com.pl promocja@rckik-bydgoszcz.com.pl marketing@rckik.bialystok.pl promocja@rckikol.pl promocja@krew.gda.pl sekretariat@krwiodawstwo.slupsk.pl dlapracodawcow@krwiodawstwo.szczecin.pl oddaj.krew@rckik.zgora.pl metorg@rckik.wroclaw.pl promocja@rckik.walbrzych.pl
/

Uwaga! Liczba materiałów jest ograniczona - przy ich wysyłaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Materiały do wydrukowania można pobrać ze strony www.

Organizacja Akcji Pobierania Krwi w firmie oraz dostarczenie materiałów nie wiążą się z żadnymi kosztami.
* Termin zostanie ostatecznie uzgodniony z Centrum Krwiodawstwa.

 

 

 

 

 

 

Gdzie można oddać krew.
Sonda

Jaka jest twoja grupa krwi?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress