Strona bez barier
kontrast: czcionka:

Wrocław – Wręczenie odznaczeń Honorowym Dawcom Krwi

8 lipca 2019

12 czerwca br. w Teatrze Polskim we Wrocławiu ponad 300 Honorowych Krwiodawców z Dolnego Śląska zostało odznaczonychtytułem „Honorowy Dawca  Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu w samo południe odznaczył wieloletnich Honorowych Dawców Krwi oraz działaczy na rzecz honorowego oddawania krwi.  Pragniemy podziękować wszystkim, którzy honorowo oddają krew – najpotężniejszy lek, jakim dysponuje współczesna medycyna – i na co dzień ratują miliony istnień ludzkich. Honorowi Dawcy Krwi zasługują na najwyższe uznanie i szacunek społeczeństwa. Dziękujemy w imieniu swoim a przede wszystkim pacjentów, którym oddawana honorowo krew ratuje zdrowie i życie.

Prezentowana przez Krwiodawców postawa obywatelska to zarówno przedmiot dumy dla władz województwa dolnośląskiego, jak i wzór do naśladowania dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska i całego naszego kraju.  Pragniemy dać wyrazy uznania za zaangażowanie w wykonywanie niełatwych obowiązków, które są związane z publiczną służbą krwi w Polsce.

Źródło: RCKiK Wrocław

Krwiodawcy są wśród nas

Pokaż znajomym, że oddajesz krew i zachęć ich do Honorowego Krwiodawstwa. Dołącz do społeczności krwiodawców na Facebooku i skorzystaj z aplikacji "Łączy nas Czerwona Nitka"!   Zobacz jak działa aplikacja   Krok 1                   ...

Czytaj dalej
Gdzie można oddać krew.
Sonda

Jaka jest twoja grupa krwi?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress