menu
serce

Relacja z uroczystej Gali podsumowującej ogólnopolski konkurs edukacyjny promujący honorowe krwiodawstwo pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”

Krwiodawstwo to piękna i szlachetna misja niesienia dobra. Wszyscy wiemy, że krew jest niezastąpionym darem, którego nie można kupić ani wyprodukować. Może go ofiarować wyłącznie człowiek – powiedział Waldemar Kraska Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

W uroczystej Gali podsumowującej ogólnopolski konkurs edukacyjny promujący honorowe krwiodawstwo pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”, która odbyła się w dniu 12 października 2023 r. w Muzeum Polin w Warszawie wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, publicznej służby krwi w Polsce, szkół i instytucji wspierających działania edukacyjne w zakresie honorowego krwiodawstwa oraz uczestnicy ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego.

Ogólnopolski konkurs pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców” był skierowany do rodzin w całej Polsce. Do rodzin ponieważ to najważniejsza grupa społeczna, na której opiera się całe społeczeństwo i nasza przyszłość. To właśnie Rodzina kształtuje naszą osobowość i charakter.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła 3 zwycięskie prace oraz 3 wyróżnienia.

I miejsce w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”

Rodzina Państwa Dudek

II miejsce w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”

Rodzina Państwa Domańskich

III miejsce w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”

Rodzina Państwa Parzonka

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym
pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”:

  • Rodzina Państwa Durau
  • Rodzina Państwa Jóźwiak
  • Rodzina Państwa Kędziora

Zwycięzcom i uczestnikom ogólnopolskiego konkursu edukacyjnym pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców” serdecznie gratulujemy.