Strona bez barier
kontrast: czcionka:

RCKiK w Poznaniu – relacja z 28. finału WOŚP w Wielkopolsce

23 stycznia 2020

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu kolejny raz „koncertowało” w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zespoły pobierały krew i rejestrowały potencjalnych dawców szpiku w Poznaniu, Murowanej Goślinie i Lesznie!

W Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich do oddania krwi zgłosiło się 307 osób, w MUROWANEJ GOŚLINIE – 250 osób, w Oddziale Terenowym w Lesznie – 53 osoby.

Łącznie pobrano ponad 217 l krwi, do Rejestru Potencjalnych Dawców Szpiku zgłosiły się  92 osoby!

Wszystkim bardzo dziękujemy za życzliwość, poświęcony czas i wspaniałą atmosferę. Już teraz zapraszamy ponownie do oddania krwi – najszybciej za 8 tygodni!

Dziękujemy członkom Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Gośliniacy” za przygotowanie i pomoc w trakcie akcji w Murowanej Goślinie.

Serdeczne podziękowania dla Członków Fundacji Małych i Dużych „Wojtusiaki” za przygotowanie akcji na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz Członków Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy MPK w Poznaniu za pomoc w trakcie jej trwania!

Źródło informacji RCKiK w Poznaniu

Krwiodawcy są wśród nas

Pokaż znajomym, że oddajesz krew i zachęć ich do Honorowego Krwiodawstwa. Dołącz do społeczności krwiodawców na Facebooku i skorzystaj z aplikacji "Łączy nas Czerwona Nitka"!   Zobacz jak działa aplikacja   Krok 1                   ...

Czytaj dalej
Gdzie można oddać krew.
Sonda

Jaka jest twoja grupa krwi?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress