Strona bez barier
kontrast: czcionka:

RCKiK w Zielonej Górze – „HALLOWEEN W RCKiK ZIELONA GÓRA”

2 listopada 2017

W dniu 30 października 2017 roku w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze odbył się event ph. „HALLOWEEN W RCKiK ZIELONA GÓRA”.

Była to pierwsza taka akcja przeprowadzona na terenie województwa lubuskiego. Zainteresowanie Krwiodawców było ogromne co jednocześnie przełożyło się na zaskakującą frekwencję w oddanej krwi. W evencie udział wzięło 95 Dawców, z czego 89 osób oddało krew.

Dziękujemy wszystkim za duże pokłady dobrego humoru i wielkie serca oraz bezcenny dar jakim jest krew. Nie bez powodu akcja przeprowadzona została w poniedziałek, a nie we wtorek. Dzięki temu z krwi pobranej podczas imprezy mogliśmy przygotować odpowiednie składniki dla lubuskich szpitali i zabezpieczyć banki krwi na dzień 1 listopada.

Było nam bardzo miło widzieć radość i uśmiech na twarzach osób odwiedzających nasze centrum. Cieszymy się, że mogliśmy zrobić coś ważnego w inny, zabawny sposób. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka nasza akcja i już myślimy o kolejnej J – RCKiK Zielona Góra.

Krwiodawcy są wśród nas

Pokaż znajomym, że oddajesz krew i zachęć ich do Honorowego Krwiodawstwa. Dołącz do społeczności krwiodawców na Facebooku i skorzystaj z aplikacji "Łączy nas Czerwona Nitka"!   Zobacz jak działa aplikacja   Krok 1                   ...

Czytaj dalej
Gdzie można oddać krew.
Sonda

Jaka jest twoja grupa krwi?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress