Strona bez barier
kontrast: czcionka:

RCKiK w Bydgoszczy – relacja z akcji pobierania krwi w Czernikowie

25 kwietnia 2016

W niedzielę 10 kwietnia 2016 r. padł rekord ilości oddanej krwi w Czernikowie! Do naszego Krwiobusu zgłosiły się aż 84 osoby chętne, aby podzielić się swoją krwią z potrzebującymi, natomiast 70 osób oddało krew!

Akcja pobierania krwi została zorganizowana na rzecz chorej na białaczkę dziewczynki z gminy Czernikowo, towarzyszyła jej również zbiórka pieniędzy – rodzice za symboliczną kwotę mogli zafundować swoim dzieciom przejażdżkę na kucykach.

Mieszkańcy Czernikowa i okolic nie pozostali obojętni na potrzeby zarówno małej sąsiadki, jak i innych osób, wymagających leczenia krwią. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za wspaniałą postawę i bezinteresowną pomoc w ratowaniu zdrowia i życia.

Dziękujemy również Panu Rafałowi Rutkowskiemu za osobiste zaangażowanie, promowanie idei honorowego krwiodawstwa w rejonie oraz za gościnę i miłą atmosferę, która towarzyszy każdej zbiórce Krwi w Czernikowie.

http://www.rckik-bydgoszcz.com.pl/index.php?m=gallery&s=list&cid=101

Krwiodawcy są wśród nas

Pokaż znajomym, że oddajesz krew i zachęć ich do Honorowego Krwiodawstwa. Dołącz do społeczności krwiodawców na Facebooku i skorzystaj z aplikacji "Łączy nas Czerwona Nitka"!   Zobacz jak działa aplikacja   Krok 1                   ...

Czytaj dalej
Gdzie można oddać krew.
Sonda

Ile razy w życiu oddawałeś krew?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress