Strona bez barier
kontrast: czcionka:

RCKiK w Rzeszowie – relacja z akcji pobierania krwi na zaporze wodnej w Solinie

22 lipca 2016

W dniu 15 lipca 2016 r. odbyła się akcja pobierania krwi na Zaporze Wodnej w Solinie, zorganizowana wspólnie z PGE Energia Odnawialna S.A. oraz Radiem Rzeszów.

Szeroką promocję przedsięwzięcia zagwarantowała audycja transmitowana na żywo pt. „Radio Biwak”.

Z inicjatywy Pana Józefa Folcika – Dyrektora PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Solina-Myczkowce w Solinie, każdy Krwiodawca, który w tym dniu oddał krew w mobilnym punkcie pobierania Krwi, otrzymał bezpłatny kupon na zwiedzanie zapory wodnej – ważny do końca wakacji.

W tym dniu nad Jeziorem Solińskim turyści m.in. z Małopolski i Olsztyna udowodnili, że krwią dzielą się z potrzeby serca, spontanicznie, nawet podczas urlopu. Na uznanie zasługuje również fakt, że do akcji przystąpili pracownicy Oddziału ZEW Solina-Myczkowce w Solinie oraz ekipa Radia Biwak. Akcja honorowego krwiodawstwa na Zaporze Wodnej spełniła swój cel – do grona Honorowych Dawców Krwi dołączyli nowi Krwiodawcy.

Serdecznie dziękujemy!

 

Źródło: RCKiK w Rzeszowie

Krwiodawcy są wśród nas

Pokaż znajomym, że oddajesz krew i zachęć ich do Honorowego Krwiodawstwa. Dołącz do społeczności krwiodawców na Facebooku i skorzystaj z aplikacji "Łączy nas Czerwona Nitka"!   Zobacz jak działa aplikacja   Krok 1                   ...

Czytaj dalej
Gdzie można oddać krew.
Sonda

Jaka jest twoja grupa krwi?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress