Strona bez barier
kontrast: czcionka:

I Memoriał Adama Wójcika

10 września 2018

14 września 2018 r. przed turniejem koszykarskim odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa z wykorzystaniem mobilnego punktu poboru krwi.

Autobus stanie już o godzinie 15.00 przed wejściem do Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przy ul. Paderewskiego 35. Dawcy będą rejestrowani do godziny 18:00.

Śląsk Wrocław Basketball S.A. z okazji Memoriału przygotował dla każdego kto odda krew bilet na mecze, które odbędą się w tym dniu. Dodatkowo osoby, którym nie uda się oddać krwi w piątek mogą otrzymać zaproszenia na mecze podczas sobotniej zbiórki krwi przed CH Magnolia Park we Wrocławiu.

Akcja upamiętniająca Adam Wójcika potrwa do dnia 22 września 2018 r. W terminie 17-22.09.2018 r. pięciu pierwszych krwiodawców, którzy oddadzą krew w RCKiK we Wrocławiu otrzyma podwójne zaproszenia na mecz otwarcia.

Źródło informacji: RCKiK Wrocław

Krwiodawcy są wśród nas

Pokaż znajomym, że oddajesz krew i zachęć ich do Honorowego Krwiodawstwa. Dołącz do społeczności krwiodawców na Facebooku i skorzystaj z aplikacji "Łączy nas Czerwona Nitka"!   Zobacz jak działa aplikacja   Krok 1                   ...

Czytaj dalej
Gdzie można oddać krew.
Sonda

Ile razy w życiu oddawałeś krew?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress