Strona bez barier
kontrast: czcionka:

50 lat minęło – jubileusz w RCKiK w Poznaniu

24 kwietnia 2019

W poniedziałek 8 kwietnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu miała miejsce niecodzienna uroczystość. Zastępca dyrektora ds. medycznych lek. med. Hanna Skalisz obchodziła 50-cio lecie pracy w centrum. Z tej okazji w nasze progi zawitali dyrektorzy wszystkich RCKiK, najwyższe władze Narodowego Centrum Krwi oraz przedstawiciele władz województwa wielkopolskiego.

Z rąk dyrektora Narodowego Centrum Krwi Małgorzaty Lorek oraz Dyrektora Departamentu Nadzoru i Kontroli Krzysztofa Krzyżanowskiego Pani Dyrektor odebrała Odznakę Honorową Ministra Zdrowia „Za zasługi dla Ochrony Zdrowia”.

„Odznakę honorową za zasługi dla województwa wielkopolskiego” wręczył naszej Pani Dyrektor zastępca dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Jarosław Cieszkiewicz, a Medal im. Witolda Celichowskiego wręczyła wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska.

Cała uroczystość została połączona z otwarciem nowej przestrzeni wypoczynkowej dla dawców – na świeżym powietrzu, zwiedzaniem naszego centrum oraz konferencją i wymianą spostrzeżeń, w końcu nie co dzień spotykają się najważniejsze osoby w świecie krwiodawstwa w jednym miejscu.

Źródło: RCKiK w Poznaniu

Krwiodawcy są wśród nas

Pokaż znajomym, że oddajesz krew i zachęć ich do Honorowego Krwiodawstwa. Dołącz do społeczności krwiodawców na Facebooku i skorzystaj z aplikacji "Łączy nas Czerwona Nitka"!   Zobacz jak działa aplikacja   Krok 1                   ...

Czytaj dalej
Gdzie można oddać krew.
Sonda

Ile razy w życiu oddawałeś krew?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress